Глобальна інноваційна програма для молоді UPSHIFT Україна

Програма з розвитку проєктного менеджменту та соціальних інновацій. Участь в UPSHIFT Україна передбачає роботу з менторами та фінансову підтримку для молодіжних ініціатив.

Мета проєкту
Виховати покоління соціально відповідальних молодих людей; сформувати майбутніх агентів змін
Тема
Профорієнтування підлітків та молоді Соціальне підприємництво Працевлаштування
Учасники
Підлітки та молодь віком від 14 до 22 років Молодіжні команди

UPSHIFT – це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується в понад 23 країнах світу. В Україні UPSHIFT з’явилась завдяки співпраці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з Фондом “Професійний розвиток Харкова”.

UPSHIFT Україна надає молоді можливість розвивати свої професійні навички та шанс заснувати власне соціальне підприємство. Беручи участь в програмі, молодь втілює в життя власні проєкти, які мають на меті вирішення соціальних і екологічних проблем. Щоб створити такі проєкти, учасники/ці UPSHIFT проходять тренінги із соціальних інновацій і проєктного менеджменту, отримують менторську та фінансову підтримки.

У 2018-2020 роках у програмі взяли участь більше 700 молодих людей. Загалом, 90 молодіжних команд
отримали фінансування для своїх проектів на загальну суму близько 6 млн. гривень від Європейського Союзу, Уряду Японії, ING Bank та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнери проєкту

Iншi проєкти

Upshift Україна

Глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ. Надає молоді можливість розвивати свої професійні навички та шанс заснувати власне соціальне підприємство
Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді
Проєкт для впровадження у навчальних закладах та осередках неформальної освіти