Покращення інституційного потенціалу Державної служби зайнятості
Проєкт спрямований на розвиток навичок та професійних компетенцій працівників Державної служби зайнятості, які надають послуги безробітним чи працюють з роботодавцями
Мета проєкту
Покращити можливості для працевлаштування переселенців та членів приймаючих громад через підвищення рівня послуг співробітників Державної служби зайнятості, які вони надають людям
Тема
Інституційна спроможність державного сектору
Професійне навчання
Учасники
Кар'єрні радники
Консультанти роботодавців
Проєкт спрямований на допомогу співробітникам центрів зайнятості, а саме консультантам роботодавцям та кар'єрним радникам, в опануванні та підвищенні професійних компетенцій.

Курс тренінгів, індивідуальні консультації від експертів та постійний онлайн-доступ до навчальної програми мають підвищити якість послуг, які працівники центрів зайнятості надають своїм клієнтам.
Проєкт має два основних етапи.

В рамках першого етапу передбачені фокус-групи зі співробітниками ЦЗ, роботодавцями, керівниками та пошукачами роботи для того, щоб дослідити існуючі практики та потреби працівників і клієнтів служб зайнятості.

На другому етапі відбулися онлайн тренінги для консультантів, що працюють із безробітними, та для спеціалістів, що працюють із роботодавцями.
Етапи проєкту
Оцінка
Підвищення компетенцій
Консультування
Онлайн-форум
Узагальнення досвіду
Оцінка існуючих практик та потреб працівників і клієнтів служби зайнятості: виявили, які професійні потреби є у співробітників служб зайнятості та як саме ми можемо зробити їхню роботу більш ефективною. Для цього ми опитали роботодавців, керівників та партнерів служб зайнятості, аби зрозуміти "больові точки" та разом пропрацювати їх.
Підвищення кваліфікації та професійних навичок для кар'єрних радників та консультантів: провели курс тренінгів з ефективних комунікацій, коучингу, рекрутингу, емоційного інтелекту, креативності, контентмейкінгу, роботи в стресових умовах, самопрезентації тощо.
Індивідуальні консультації всіх учасників та учасниць проєкту з боку експертів
Підсумковий відкрий онлайн-форум, де всі учасники та бенефіціари проєкту обговорили результати роботи: які зміни відбулися для них і чи вплинув проєкт на співробітників центрів зайнятості та якість послуг, що вони надають. Також в рамках форуму учасники/ці пройшли майстер-класи з тем, які найбільш затребувані для них.
Передача навчальної програми центрам зайнятості, які були партнерами в рамках проєкту, для безкоштовного користування та поширення серед своїх колег
Результати проєкту
Чотири установчі зустрічі із керівниками
1472 - загальна кількість керівників, співробітників, пошукачів роботи, роботодавців, з якими провели опитування
20 фокус груп у 4 областях України: Харківська, Донецька, Луганська, Полтавська
105 проведених вебінарів для кар'єрних радників та консультантів роботодавців
Понад 230 співробітників служби зайнятості з 4 областей взяли участь в проєкті
Більш ніж 190 індивідуальних та групових консультацій
Цикл з 5 тренінгів для керівників служби занятості 4 областей
5 прямих ефірів для підвищення кваліфікації та професійних навичок
Онлайн форум з результатами проєкту та майстер-класами від провідних фахівців з різних галузей
Понад 100 відео-тренінгів для подальшого безкоштовного користування
Партнери проєкту
Проєкт виконується ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Партнери: Харківська обласна служба зайнятості, Полтавський обласний центр зайнятості, Донецька обласна служба зайнятості та Луганський обласний центр зайнятості.
Iншi проєкти
Made on
Tilda