Be Profi: платформа кар'єрного орієнтування молоді

Програма для підлітків, що включає заняття з професійного самовизначення, зустрічі з молодими фахівцями, екскурсії на підприємства, психологічні тренінги, тематичні майстер-­класи для формування окремих компетенцій.
Мета проєкту
Побудова сталої та ефективної системи профорієнтування, яка забезпечить свідомий професійномий вибір та не дасть молоді розчаруватися в ньому
Тема
Профорієнтування підлітків та молоді
Учасники
Підлітки віком 13-17 років Батьки Освітяни

«Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді» – це неформальний комплексний проєкт, який включає:

1. Роботу з підлітками, які в ході проєкту проходять тренінги з професійного самовизначення, зустрічаються з успішними молодими фахівцями/підприємцями, проходять «польові» заняття у місцевих роботодавців, психологічні тренінги, тематичні майстер-­класи для формування компетенцій.

2. Роботу з батьками. Для них в рамках проєкту організовані інтерактивні заходи, які дають краще розуміння потреб ринку праці, полегшують процес сепарації та формують поважне ставлення до вибору дитини.

3. Роботу з освітянами, для яких розроблена низка тем, нетипових для шкільного виховання: коучинговий підхід, компетенції майбутнього, управління коштами, теорія поколінь.

Партнери проєкту

Iншi проєкти

Upshift Україна
Глобальна інноваційна програма для молоді з розвитку проєктного менеджменту та соціальних інновацій
Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді
Профорієнтаційна програма для підлітків