У Харкові пройшов Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності

Два дні плідної роботи, понад 35 експертів та 250 учасників з різних куточків країни в одному місці заради розвитку соціального бізнесу в Україні. Вражає, чи неправда?

Саме так можна описати Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності, який є проєктом Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України”, що втілено у співпраці SILab Ukraine та ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова””.

Це були два інформаційно наповнених дні, де учасники не тільки прослухали інформацію від експертів, але й безпосередньо змогли долучитися до дискусій, познайомитися з успішними українськими соціальними підприємцями, представниками корпорацій, що співпрацюють з імпакт-бізнесом в Україні, співзасновниками краудфандингових платформ та кейсами українських підприємців щодо залучення коштів на розвиток соціального бізнесу.

Найбільш обговорюваними темами, які хвилювали учасників та експертів стали:

· Юридичні аспекти супроводу соціального бізнесу
· Пошук партнерів та комунікації з ними
· Пошук фінансування для організацій
· Підтримка державою
· Нові можливості для освіти
· Надання соціальних послуг різними категоріями населення
· Шляхи вимірювання та збільшення впливу
· Бачення майбутнього соціального підприємництва на сході України

Особливістю цього форуму став соціальний ярмарок, де соціальні підприємства зі сходу України мали змогу презентувати свої товари, розказати про свої послуги та вплив на вирішення соціальних проблем.

Ми неймовірно раді, що тема соціального підприємництва є настільки актуальною для суспільства та пишаємося ініціативами, які підтримують та розвивають сприятливе середовище в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *