Молодь з Донецької та Луганської областей зможе створити власні проєкти завдяки участі у програмі UPSHIFT

Інноваційна програма для підлітків та молоді UPSHIFT оголошує конкурсний набір учасників. Молодіжні команди з Донецької та Луганської областей розроблять власні проєкти та отримають можливість залучити фінансування на їхнє впровадження.

Також у межах програми учасники й учасниці зможуть:

  • отримати навички 21 століття такі як робота в команді, аналіз проблем та проєктний менеджмент
  • навчитися розробляти інноваційні рішення та створити власну проєктну ідею
  • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу
  • отримати фінансування та менторську підтримку для реалізації свого проєкту

До участі в UPSHIFT запрошуються команди з Луганської та Донецької областей з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року, які прагнуть вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми в період з кінця жовтня 2021 року до кінця січня 2022 року.

Набір на програму триває до 17 жовтня 2021 року включно. Деталі про UPSHIFT, умови участі та заявка доступні за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT_Donetsk-Luhansk_regions.

Що важливо знати, подаючись на UPSHIFT?

  • у заявці треба описати важливу для суспільства/громади/молоді проблему
  • на етапі подачі заявки не потрібно мати готове рішення або проєкт. Треба зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, а інноваційне рішення учасники/ці зможуть знайти вже під час участі у програмі.
  • крім того, важливою є мотивація команди, її готовність проявити креативність у процесі навчання в UPSHIFT та брати на себе відповідальність у процесі створення й реалізації інноваційного проєкту.

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм, або за номерами телефонів:
+38 067 353 32 31
+38 050 510 14 40

Програма UPSHIFT втілюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW) та Донецької обласної державної адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *