У Харкові стартує інноваційна програма для молоді UPSHIFT

14 травня у Харкові стартує інноваційна програма для молоді UPSHIFT Україна, яка втілюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО “Фонд Професійний розвиток Харкова” за підтримки Харківської міської ради та ING Bank. 

UPSHIFT Україна – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті, тощо на основі методології «дизайн, орієнтований на людину» (Human Centered Design). Учасники програми визначають ті проблеми, що їх хвилюють, проходять тренінги, де отримують знання із проєктного менеджменту, соціального підприємництва, роботи в команді, розробляють власні проєкти та можуть отримати до 50 тисяч гривень на здійснення проєктів. 

Під час відкриття організатори розкажуть про UPSHIFT Україна та представлять 10 молодіжних команд, які потрапили до фіналу програми.  

Спікери:

  • Аліна Помазан, заступниця директора Департаменту – начальниця управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради; 
  • Світлана Тимченко, консультантка ЮНІСЕФ з цифрової освіти; 
  • Ірина Фоменко, голова правління ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова». 

Час проведення: 14 травня 2021 року, 12:00. 

Місце: Міський молодіжний центр, вул. Плиткова, 1. 

Контактна особа: Ксенія Шепеленко, комунікаційна менеджерка UPSHIFT Україна, 066 919 74 37, Shepelenko@profrozvytok.org.ua

Довідкова інформація:
ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.  
ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2013 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян України шляхом сприяння працевлаштуванню та самозайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *