Запрошуємо роботодавців приєднатись до програми «Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців»

Фонд «Професійний розвиток Харкова» запрошує роботодавців приєднатись до програми «Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців». Долучившись, роботодавці зможуть визначити свої потреби у персоналі та отримати навчених співробітників за конкретними напрямками.

Як працює програма?
1. Завчасно відібрані учасники/ці, мешканці/ки цільових міст, проходять тренінги з пошуку роботи та розвитку soft skills: вчаться складати резюме в різних формах, комунікувати, вирішувати конфліктні ситуації, готуються до інтерв’ю з роботодавцем.
2. Після цього найактивніші проходять курси з навчання професій, які популярні на ринку праці та мають запит серед місцевих роботодавців.
3. Роботодавці, що беруть участь в програмі, визначають, який саме персонал їм потрібен та отримують можливість найняти відповідного співробітника з належною профпідготовкою

За якими професійними напрямками готують учасників/ць? HR менеджер та кадрове діловодство, SMM (просування в соцмережах), блогінг, копірайтинг, бухгалтерія 1С, бухгалтерія ФОП, WEB дизайн, QA (тестування ПО), індустрія краси. Але цей перелік не остаточний.
При обиранні профнапрямків ми будемо:
– фокусуватись на потребах роботодавців у персоналі
– навчати учасників програми «під конкретну вакансію»
– сприяти працевлаштуванню учасників програми та інформувати роботодавців щодо чинних пільг при працевлаштуванні ВПО

Тому запрошуємо всіх зацікавлених роботодавців. Для цього потрібно заповнити невеличку анкетуhttps://bit.ly/2UF2I0M

Дізнатися більше про компенсації витрат роботодавцям, пов’язаних з працевлаштування ВПО, можна тут: https://bit.ly/396o1Rp

На додаткові питання чекаємо за телефоном: +380675788956

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *