Програма розвитку волонтерського руху від «Хаб 6/9»

Суть проєкту в тому, щоб посилити спроможність існуючих волонтерських програм, надати учасникам/цям необхідні навички з проєктного менеджменту та підсилити організаційну діяльності волонтерського руху.
Мета проєкту
Посилити спроможність існуючих волонтерських програм міста Харкова
Тема
Громадянське суспільство Розвиток волонтерства
Учасники
Волонтери/ки програм, проєктів, громадських організацій, студентських чи шкільних самоврядувань
У межах програми 50 волонтерів/ок (представників волонтерських проєктів міста та молодь, що має досвід участі у волонтерській діяльності) отримують потужний розвиток та підсилення навичок з комунікації, запобігання й профілактики емоційного вигорання, менеджменту волонтерів та юридичних аспектів волонтерського руху . Також протягом трьох тренінгових днів учасники/ці працюють над розробкою власних проєктів під супроводом менторів/ок.
За результатами програми відбувається пітчинг проєктних ініціатив команд за участі громадських організацій, органів місцевого самоврядування та інших зацікавлених осіб. Команди-учасники отримують рекомендації від експертної спільноти, розвиток навичок презентації проєктів, пошуку і залучення потенційних партнерів для реалізації новостворених ініціатив, підсилення організаційної діяльності волонтерського руху.

Партнери проєкту

Програма реалізується ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» у межах проєкту «Youth engagement: citizens’ participation through enhanced social action skills and tools (Active Citizens)» («Залучення молоді»), який впроваджується Британською Радою в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Адміністративний партнер: ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”

Iншi проєкти

Upshift Україна
Глобальна інноваційна програма для молоді з розвитку проєктного менеджменту та соціальних інновацій
Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді
Профорієнтаційна програма для підлітків