Перспектива

Проєкт “Перспектива” спеціально розроблений для людей, що залишилися без роботи.

“Перспектива” допомагає подолати бар’єри при пошуку роботи за допомогою тренінгової програми, профорієнтаційного тестування, консультацій, курсів професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації, а також супроводу коуча та рекрутера.

Мета проєкту
Допомогти людям, які не можуть самостійно знайти роботу, працевлаштуватись
Тема
Працевлаштування Зміна професії Перекваліфікація
Учасники
Жителі України віком від 18 до 60 років

Проєкт “Перспектива” включає декілька етапів:

І етап. Груповий 5-денний курс «Ласкаво просимо на роботу». Тут учасники досліджують ринок праці, опановують способи пошуку роботи, складають резюме, проходять “рольові” співбесіди. Також програма передбачає груповий психологічний тренінг, мета якого подолати індивідуальні бар’єри, що заважають учасникам знайти роботу.

ІІ етап. Індивідуальна робота над картою пошуку роботи включає 3-денні консультації з корекції резюме, кар’єрні коуч-сесії, роботу з рекрутером і консультантом з профнавчання.

ІІІ етап. Направлення на курси профнавчання чи перекваліфікації учасників. Для конкретного учасника враховується не тільки його бажання, а затребуванність відповідної професії, кількість вакансій, базова освіта, наявні навички, особисті якості, обставини, результати тестування, рекомендації бізнес-тренерів, психолога/коуча.

ІV етап. Самостійний пошук учасниками і адресний підбір вакансій рекрутерами. В окремих випадках проводиться спільний огляд відповідних сайтів, телефонні інтерв’ю, підготовка до співбесіди.

Додаткові можливості в проєкті

Партнери проєкту

World Jewish Relief

Проєкт “Перспектива” реалізується за фінансової підтримки британського благодійного фонду «Всесвітня єврейська допомога» (World Jewish Relief, Great Britain) під патронатом його королівської високості принца Уельського. Благодійний фонд «Всесвітня єврейська допомога» понад 80 років підтримує євреїв у всьому світі, особливо на території колишнього Радянського Союзу. На даний момент пріоритетними напрямками його діяльності є підтримка найбільш вразливих членів єврейської громади, а також міжнародна гуманітарна допомога для постраждалих від різного роду катастроф

Iншi проєкти

Upshift Україна
Глобальна інноваційна програма для молоді з розвитку проєктного менеджменту та соціальних інновацій
Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді
Профорієнтаційна програма для підлітків