Оцифруй свою ГО!

Онлайн курс "Digitaliзація громадських організацій" покликаний допомогти НГО подолати наслідки карантину та навчити сучасним онлайн інструментам і практикам

Про проєкт

Через карантин багато громадських організацій перевели свою роботу та проєктну діяльність в онлайн. В таких умовах ГО потрібні сучасні методики та інструменти, які дозволять організаціям ефективно й якісно працювати в онлайн режимі. Для цього й був створений проєкт “Digitaliзація громадських організацій”. 30 громадських організацій пройшли навчання, також їм була надана підтримка в отриманні цифрової інфраструктури (Canva Pro, Office 365 for non profits). Завдяки створенню онлайн курсу така можливість з’явилась у кожного. Курси включають тренінги від провідних експертів та спеціалістів, які покращать ваші діджитал-навички та зроблять роботу в інтернеті ефективною. Серед тем, які можна прослухати: “Організація роботи команди онлайн: принципи й техніки”, “Бухгалтерія громадських організацій”, “Організація та проведення вебінарів”, “Microsoft 365 для організації командної роботи онлайн”, “Візуалізація даних та інфографіка”. Проєкт “Digitaliзація громадських організацій” організовує “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ми створили онлайн курс, щоб допомогти вам стати професійніше!​

Легко, швидко та доступно

ЧАС

Обирайте зручний час для навчання

МІСЦЕ

Навчайтесь будь-де: вдома, в офісі, в кав’ярні

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Опановуйте найкращі digital-навички – розширюйте можливості своєї ГО

Щоб отримати доступ до онлайн курсу, потрібно заповнити анкету

  Відгуки наших учасників

  Взяли участь у супер-корисному проєкті "Digitaliзація громадських організацій" від Фонд "Професійний розвиток Харкова" та HUB 6/9 за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна За час навчання усією піар командою занурилися у нові цифрові технології та винирнули з крутими навичками, які тепер потроху просуваємо команді. Не зупиняємось у самовдосконаленні!
  ГО "Еммаус"
  Карантинні обмеження поставили перед нашою організацією нові задачі, саме тому проєкт був дуже й дуже актуальним. Найбільш корисними були рекомендації з організації віддаленої роботи, бухобліку та візуалізації даних. Проєкт найбільше вплинув на креативність нашої команди, підвищив загальний професійний рівень.
  ГО "Еммаус"
  Найбільш потрібною для нас виявилась інформація про Microsoft 365, до цього не знали про цю програму. Зараз розуміємо, що вона дає нам широкі можливості для вдосконалення внутрішньокомандних процесів. Хочеться відмітити високий рівень спікерів, цікаві теми. Лекції були не тільки корисними, але й "зручними" - у потрібний нам час. Організація вебінарів також була на хорошому рівні.
  Благодійний фонд "Даймо Надію"

  Команда проєкту

  Дмитро Лобанов
  Керівник проєкту
  Євгенія Кіріна
  Асистентка проєктного менеджера
  Ксенія Шепеленко
  Менеджерка з комунікацій

  Наші партнери

  Разом з нами над проєктом працюють